HİZMETLERİMİZ

 

GÖZ ALICI EŞSİZ TASARIMLAR

 Biz  işinde uzman bir  web   tasarımı firmasıyız Müşterilerimizin web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerjimizi ve birikimimizi web tasarımı için kullanırız. Müşterilerimizin isteklerini ve hedeflerini iyi anlar, sonuca odaklanır, görsel ve işlevsel, dizayn açısından iyi web tasarımlar kodlarız.

SEO Uzmanı Yanınızda Sizinle

seo uzmanı gozwebtasarim ile google birinci sırada sizde yer alınız rakiplerinize fark atınız.

Sitenizi Arama Motorlarında (Google'da) Üst Sıralara Çıkarmak Sadece 199 TL Artık, Siteniz Popüler Olsun! İstiyorsanız Tam Doğru Adresdesiniz!
Hemen 199 TL'lik Paketimizde Size Sunduğumuz Hizmetlere Geçelim.

Hizmetler :

 • Beş Adet Blog Tanıtım
 • Üç Adet Google Plus Tanıtım
 • İki Adet Sözlük Tanıtım
 • İki Adet Forum Tanıtım
 • Üç Adet Wordpress Tanıtım
 • Tumblr Tanıtım
 • Webteyiz Tanıtımı
 • Bir Adet Haber Sitesi Tanıtımı
 • Üç Adet Facebook Tanıtımı ( 25 Bin Kişiye )
 • 250 Arama Motoruna Kayıt
 • Profesyonel Pingleme Sistemi ( 100 Ping )
 • 2.500 Kaliteli Backlink
 • Sitenize 5 Gün Boyunca Sınırsız Trafik ( Günlük +1.500 Ziyaretçi sitenize hit olarak yollanır ve bu işlem 3 gün boyunca günlük olarak devam eder)
 • Google İndexleme
 • Google Plus Backlink
 • Twitter Backlink
 • Pinterest Backlink
 • Link Giriş - Çıkışı
 • İndexlemeler
 • Güvenli Bağlantılar
 • Kaliteli İşlemler
 • Ayrıntılı Rapor

Bu Paket'e Bulunan Hizmetleri Karıştırıp Sizin Sitenize Uyguluyoruz Ve Sitenizi Arama Motorlarında Yükselişe Alexa Sıralamasında Düşüş Garantisi Veriyoruz! İşlem Bitimi Ayrıntılı Rapor Halinde Sizlere Sunuyoruz.

Merhabalar,
Siparişin Başlaması için sitenizin tanıtım yazısı, site adresinizi ve anahtar kelimelerinizi vermeniz yeterlidir.
Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, iyi günler :)

 

SEO NEDİR ve NİÇİN SEO DESTEĞİ GEREK DUYULUR

Seo nedir ve nasıl yapılır konusu ile ilgili internet sitesi sahiplerinin yada yeni site sahibi olacak kişilerin ciddi bir takım araştırmalar yaptığını söyleyebiliriz. Bizde sizlere bu konu hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi vermek için goz web tasarim olarak yazımızı hazırlamış bulunmaktayız. Seo, internet sitenizin reklam yönünü güçlendirmek ve popülaritesini arttırmak için yapılan çalışmalar bütünüdür. Bildiğiniz gibi online platform üzerinden yayın yapan her site, arama motorları tarafından arşivlenmekte ve listelenmektedir. Sitenizin en iyi şekilde reklamını yapabileceğiniz yer ise bu arama motoru araçlarıdır. Web sayfanızın bu sistemler içerisinde üst sıralarda yer alması, binlerce kişinin ilgili bilgiyi almak için sizin sitenizi tercih etmesine sebep olacaktır. Tabi bu çalışmaların en iyi şekilde yapılması kaydı ile başarının elde edileceğini belirtmek isteriz. Eğer sizde sitenizin diğer rakipleriniz arasından hızlı bir şekilde sıyrılmasını istiyorsanız profesyonel bir seo desteği almanız gerektiğini unutmamalısınız.
    

Bunun için kesinlikle konusunda uzman kişiler ile yola çıkmanız gerekmektedir. Bu kişilere ise seo uzmanları denmektedir. Google gibi arama motorlarınsa sıralama artışı içerisinde olan bir siteye sahip olmayı arzu ediyorsanız hiç vakit kaybetmeden tüm prosedürleri yerine getirmek için işlerinizi güvenilir ellere teslim etmeniz gerekmektedir. Tabi tüm bu gerekli işlemlerin yapılmasından seo uzmanlarının temel ilke edindiği konu ise doğallık olmalıdır. Sitenize çekilen ziyaretçiler, sitenizde yayımlanan bir yazının diğer sitelerde tanıtımı, backlink çalışmaları, hedef kelimelerinin tespiti ve site içerisinde etkili bir şekilde uygulanması gibi konular seo nedir sorusunun alt başlıklarını oluşturmaktadırlar. Sizde sitenizi kendi alanında ve genel manada aranılan bir web sayfası yapmayı hayal ediyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen bu desteği doğru adresten almak için net üzerinden araştırma yapmaya başlamanızı öneriyoruz. Başarılı bir site  için seo desteğini kesinlikle almanız gerektiğini de yazımızın sonunda bir kez daha hatırlatalım. Aşağıdaki form doldurarak daha ayrıntılıda görüşe biliriz.

Göz Web tasarim İnternetteki Gözünüz Web Tabanlı Yazılım Teknolojileri. Responsive, Mobil Uyumlu Scriptler Sektörel Php Scriptler ve Hazır Web Sitesi Paketleri Kurulum. Göz Web yazılımlar. Göz web tasarim İnternetteki Gözünüz Ankara Web Tasarım.
Php Scriptler, Responsive script, Mobil Uyumlu Scriptler hazır web site paketleri, php ücretli Scriptler, profesyonel Scriptler, sektörel php Scriptler, Script, hazır web sitesi, Göz Web, Göz web, tasarım, İnternettek

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.

" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false" ?>" data-width="200" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="false">