HİZMETLERİMİZ

Goz Web Tasarim

Eğitim ve Kreş Paketlerimiz İçin  TIKLAYINIZ

Günümüzde eğitime önem daha çok arttı. Bir o kadar da velilerin kreş vb. kurumlara güveni de azaldı. Haberler ve tv proğramları bu konuyu defalarca konu edindi. Artık veliler, çocuklarını kreş vb. yerlere yazdırmadan önce internetten araştırma ihtiyacı duymaktadır. Bu yüzden kreş vb. kurum sahibi iseniz ve bir internet siteniz yoksa veliler sizle ilgili yeterince bilgiye sahip olamayacak ve sizi tercih etmeyecektir. Yani web siteniz sizin bir tür kimliğinizdir.

İyi bir web sitesine sahip olmalı, o web sitesinde kendinizi doğru ifade edebilmeli ve velilerin güvenini kazanmalısınız. O yüzden iyi bir web sitesinizin olması şart!

Göz Web Tasarım olarak Erdal Özer önderliğinde Ankara’da kurulduk. Web tasarım ve yazılım konusunda birçok başarıya imza attık. Farklı projelerimizle kendimizden sürekli söz ettirdik. Kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Ekibimiz, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizde eğitim-kreş paketlerinden ve Göz Web Tasarım farkından yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?