KURUMSAL

MİSYONUMUZ

İlkeleri ve prensipleri olmayan bir kurum başarılı olamaz. Başarıyı; kurallar çerçevesinde, saygı ve sevgiyi bozmadan, disiplinli çalışma getirir. Göz Web Tasarım olarak Ankara’da kurulduk. Erdal Özer liderliğinde profesyonel bir ekibe sahibiz. Mükemmelliyetçi, istikrarlı ve azimli bir firmayız. Yerinde saymak aslında gerilemektir, ilkesini benimsiyoruz. O yüzden kendimizi sürekli geliştirip yeniliyoruz. Kendimize güveniyoruz ve müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Ekibimizin ikna ve müşteri odaklı olmasına özen gösteriyoruz. Müşterisini önemseyen, fikirlerine değer veren bir firmayız. “Ankara’daki Gözünüz” sloganıyla büyük sorumluluk aldığımızın farkındayız. Ancak Erdal Özer önderliğinde kurulan ekibimize güveniyor ve size değer veriyoruz.

Çalışma prensibimizden bahsedelim. Siz bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren çalışmaya başlıyoruz. İlk olarak sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinliyoruz. Fikir ve istekleriniz doğrultusunda ekip olarak bir araya toplanıp küçük bir toplantı yapıyoruz. İsteğinize uygun modern bir web sitesi taslağı oluşturuyoruz ve bunu size sunuyoruz. Onayınızı aldıktan sonra farklı donanımlarımız sayesinde güçlü web tasarım, yazılım ve proğramlama tasarlıyoruz. Kaliteli görsel ve yazılarla sitenize son dokunuşlarımızı yapıyoruz. Sitenizi size teslim ediyoruz.

Web tasarım ve yazılım dışında güncel konuları da ele alıyoruz. Sizleri bilgilendiriyor, sorularınıza cevap veriyor ve sorularınıza çözümler buluyoruz. Çünkü biz Göz Web Tasarım olarak sağlam bir misyona sahibiz.

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?