KURUMSAL

VİSYONUMUZ

Üretmek… Tüketmekten çok daha şey sunar ve bize çok şey kazandırır. Sizler gibi yeni dostlar edindirir. Göz Web Tasarım olarak Erdal Özer önderliğinde Ankara’da kurulduk. Kurulduğumuz günden itibaren sektör de farkımızı ortaya koyduk. Kısa süre de zirvedeki yerimizi aldık. Sağlam vizyonumuzla başarıdan başarıya koştuk ve zirvedeki yerimizi hep koruduk.

Vizyonumuz, Dünya çapında uluslar arası bir şirket olmaktır. Bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Sağlam misyon ve vizyonumuzla kalitemizi ortaya koyuyoruz. Daha kaliteli işler yapmak için ekibimizle uyumlu ve profesyonel şekilde çalışıyoruz. Web tasarım, yazılım ve proğramlama da önder bir firma olmayı hedefliyoruz. Bunun yanında kimsenin değinemediği konulara değinmek, kimsenin çözüm bulamadığı sorunlara çözüm bulmak ve akla gelmeyen sorulara cevaplar vermek istiyoruz. Yapacağımıza inanıyoruz. Çünkü ekibimize güveniyoruz.

Göz Web Tasarım firması olarak misyonumuzun ve vizyonumuzun bize verdiği büyük sorumlulukların farkındayız. “Ankara’daki Gözünüz” sloganımızın hakkını vermek için durmadan çalışıyoruz. Bize güvendiğinizi ve bizden çok şey beklediğinizi biliyor ve sizden güç alıyoruz.

“Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım.”

logo 0506 804 03 40 7 /24 Destek Hattı E:Mail: info@gozwebtasarim.com

Altınay Caddesi 31/2 Altındağ / ANKARA


Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?